O Firmie

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

W najbliższym czasie planujesz remont mieszkania bądź wykończenie domu jednorodzinnego? Nie do końca wiesz, jaki materiał wybrać na posadzkę lub jaki kolor płytek będzie najlepiej pasował do Twojej łazienki? Jeśli tak – doskonale trafiłeś!

Jako profesjonalna firma w branży budowlanej świadczymy wysokiej jakości usługi remontowe i wykończeniowe wnętrz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnym narzędziom oraz doskonałej znajomości branży budowlanej, każde zadanie, którego się podejmujemy, jest wykonywane z należytą starannością i dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal.

Zakres działania naszej firmy to szeroko pojęte prace remontowo-wykończeniowe, poczynając od prostych robót malarskich, glazurniczych i tynkarskich, poprzez skomplikowane zadania elektryczne i wodno-kanalizacyjne.

Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest województwo zachodniopomorskie,
w szczególności Szczecin i okolice. W zależności od zlecenia, jesteśmy jednak w stanie dotrzeć do każdego zakątka północno-zachodniej Polski.

Zobacz nasze realizacje

Dlaczego warto wybrać naszą firmę budowlaną?

To, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo budowlane na tle innych firm zajmujących się pracami remontowo-wykończeniowymi funkcjonującymi na rynku, to przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość. Zapewniamy bezproblemową realizację zleceń na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Szczecina i okolic.

Nasza firma działająca w branży budowlanej udziela gwarancji na wszystkie wykonane prace remontowo-wykończeniowe w obiektach mieszkalnych, biurowych i handlowo-usługowych. Największym atutem naszej firmy z branży budowlanej są wykwalifikowani malarze, glazurnicy i hydraulicy, gwarantujący kompleksowe wykańczanie wnętrz. Sprawnie układamy płytki, montujemy okna i prowadzimy instalacje wodno-kanalizacyjne, pozwalając naszym klientom cieszyć się estetycznymi, bezpiecznymi i funkcjonalnymi pomieszczeniami.